Atlanta Xtrend ET 9000 openPLI 8.3 Backup by biperva (11/05/2023)

Başlatan Atlanta, Mar 20, 2023, 03:06 ÖS

« önceki - sonraki »

Atlanta

Güncel openPLI 8.3 image üzerine backup hazırlanmıştır.

Diseqc Ayarları
A: Türksat 42E
B: Hotbird 13E
C: Boş
D: Astra 19.2E

Ncam ve Oscam son versiyonlar kuruludur. Ncam üzeri Free server aktiftir.
Kullanmak istemeyen Oscam i aktif ederek kendi serverını yükleyebilir.

Görüntü Formatı
1080i

İndirme Adresi
You are not allowed to view links. Register or Login
  •  
    Bu iletiye teşekkür edenler: Madres

Atlanta

•  

Madres

güzel çalışma emeği geçenlere tesekkürler saygılarımla
  •  
    Bu iletiye teşekkür edenler: Atlanta

Atlanta

•  

Atlanta

•  

Madres

Merhaba üstadım Türksattta kanal listesi 12345 diye gelmediğinden salim1965 in kanal listesini yukledim ve her defasında ana yedek üzerine kanal listesi yüklememek için yedeklemede backup.txt usbde olaması gerek gibi uyarı alıyorum sebebi ve çözümü nedir? saygılarımla
  •  

Atlanta

You are not allowed to view links. Register or LoginMerhaba üstadım Türksattta kanal listesi 12345 diye gelmediğinden salim1965 in kanal listesini yukledim ve her defasında ana yedek üzerine kanal listesi yüklememek için yedeklemede backup.txt usbde olaması gerek gibi uyarı alıyorum sebebi ve çözümü nedir? saygılarımla

Backup yükledikten sonra kanal listesi atabilirsiniz ana yedek üzerine tekrar backup almanıza gerek yok.
  •  

Madres

şuan ki kanal sıralaması iyi gerek duymadım teşekkürler
  •  

cuho83

EMEĞE SAĞLIK AMA RİCAM ŞUDUR BİRAZ ACEMİLİK VAR BENDE AMA OLSUN YİNEDE ŞİFRELİ KANALLAR AÇILIYO PEKİ KENDİ CCCAM SERVERİ NASIL YÜKLERİZ YARDIMCI OLUN BİRAZ DETAY İNCELEMESİ YAPIM BAŞARILI BULDUM BİRDE ŞUNU ANLATIN NEDEN KEYLER AKTİF ACABA BİZ NEYİ BİLİYORUZ ACABA ZATEN GÜNÜMÜZ ZAMANI HERŞEY OLDUĞU İÇİN BULAMADIM LÜTFEN ELLE MANUEL CCCAM NASIL GİRİLİR BENİM CİHAZIM BUDUR ATLANTA ET9000 HD BOX KUTU BUNUN İÇİN ELLLE CCCAM NASIL GİRİLİRSE BİRAZ ANLATIN HEPSİ BU KADAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM YENİ BİŞEYLER BEKLEDİM ARTIK UMARIM YENİ BİTANE GELİR ARTIK ŞİMDİLİK HERŞEY BU SÖZLE TAMAMLANDI BYE BYE...
  •  

Atlanta

You are not allowed to view links. Register or LoginEMEĞE SAĞLIK AMA RİCAM ŞUDUR BİRAZ ACEMİLİK VAR BENDE AMA OLSUN YİNEDE ŞİFRELİ KANALLAR AÇILIYO PEKİ KENDİ CCCAM SERVERİ NASIL YÜKLERİZ YARDIMCI OLUN BİRAZ DETAY İNCELEMESİ YAPIM BAŞARILI BULDUM BİRDE ŞUNU ANLATIN NEDEN KEYLER AKTİF ACABA BİZ NEYİ BİLİYORUZ ACABA ZATEN GÜNÜMÜZ ZAMANI HERŞEY OLDUĞU İÇİN BULAMADIM LÜTFEN ELLE MANUEL CCCAM NASIL GİRİLİR BENİM CİHAZIM BUDUR ATLANTA ET9000 HD BOX KUTU BUNUN İÇİN ELLLE CCCAM NASIL GİRİLİRSE BİRAZ ANLATIN HEPSİ BU KADAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM YENİ BİŞEYLER BEKLEDİM ARTIK UMARIM YENİ BİTANE GELİR ARTIK ŞİMDİLİK HERŞEY BU SÖZLE TAMAMLANDI BYE BYE...

Öncelikle mesajın hepsini BÜYÜK harflerle yazmayınız bu kurallara aykırıdır.
Kendi serverınızı elle giremezsiniz bilgisayar üzerinden cihaz ip:8888 yazarak cihazın oscam arayüzüne girin.
Buradan FILES a tıklayın. Daha sonra oscam.server a tıklayıp oscam formatında serverınızı ekleyip en altta SAVE e tıklayın.
  •  

cuho83

bilgiler için ok teşekkürler şimdilik deneme vakti kolay gelsin ekibe katkısından dolayı emek sarfettikleri için bol şans dilerim iyi günler..
  •  

cuho83

peki bi sorum daha var oscam yazılım yani plugin yüklü olması gerekirmi oscam için gereklimi yüklü olması bunu açıklayın yeterli iyi günler iyi çalışmalar dilerim...
  •  

Atlanta

You are not allowed to view links. Register or Loginpeki bi sorum daha var oscam yazılım yani plugin yüklü olması gerekirmi oscam için gereklimi yüklü olması bunu açıklayın yeterli iyi günler iyi çalışmalar dilerim...

Bu backupta oscam yüklüdür.
  •  

cuho83

iyi günler herkese bi tane sorum olucak acaba et9000 için yazılım olarak 5000 yazılımları uyumlumu olurmu denemedim ama olursa belki işe yarar diyelim konuyu kapadım iyi günler herkese arkadaşlar..
  •  

Atlanta

You are not allowed to view links. Register or Loginiyi günler herkese bi tane sorum olucak acaba et9000 için yazılım olarak 5000 yazılımları uyumlumu olurmu denemedim ama olursa belki işe yarar diyelim konuyu kapadım iyi günler herkese arkadaşlar..
Uyumlu değildir.
  •